KAZANDIRAN 7'Lİ GÜNLER

YEDİGÜN’LE AÇTIKÇA KAZAN, İÇTİKÇE KAZAN!

KATILIM KOŞULLARI

“BOŞ YOK” ETİKETLİ 2,5 L YEDİGÜN ÜRÜNLERİNİN SİYAH ÜSTÜ TURUNCU RENGİ VEYA BEYAZ ÜSTÜ ALTIN RENGİ KAZANDIRİO LOGOLU KAPAKLARI ALTINDAKİ ŞİFRELERİ KAZANDIRİO UYGULAMASINA GİRİP 20 TL’YE KADAR PEPSI PARA , 101 PLUS OYUNUNDA GEÇERLİ 25.000 ÇİP VEYA GÜNLÜK 100 MB’TAN 2 GB‘A KADAR İNTERNET HEDİYELERİNDEN BİRİNİ KAZANABİLİRSİN. AYRICA SİYAH ÜSTÜ TURUNCU KAZANDIRİO LOGOLU KAPAK ŞİFRELERİYLE YAPILAN HER KULLANIM İLE BİRLİKTE HER AYIN 7, 17 VE 27’SİNDE YAPILACAK OLAN TRENDYOL ÇEKİLİŞİNDEN İLGİLİ TARİH ARALIĞINDAKİ DÖNEM İÇİN 1(BİR) ADET KATILIM HAKKI KAZANILACAKTIR. 5.DÖNEM ÇEKİLİŞİ 26.05.2022(Saat:00:01)-05.06.2022(Saat:23:59)TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR. 5.Dönem çekilişi kazananlarının hediye çekleri Haziran sonuna kadar KazandıRio hesaplarına yüklenecektir. Kazananların listesi her dönem https://yedigun.com.tr/ adresinde yayınlanacaktır.

Pepsi Para hediyesi için koşullar:

Kazandığınız Pepsi Paraları kampanyaya katılmayı kabul eden ve KazandıRio İş uygulamasını kullanan bir perakende satış noktasına giderek yapacağınız 1.5 L Pepsi veya Yedigün alımınızda indirim olarak kullanabilirsiniz.

Satış noktaları kampanyalara katılmakta özgür olup, Pepsi-Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ veya Fruko Meşrubat Sanayi LTD. ŞTİ tüm noktaların promosyona katılacaklarını taahhüt etmemekle birlikte katılan noktaların da bu ürünlerden bulundurmasından sorumlu değildir.

İnternet hediyesi için koşullar:

Kampanya kapsamında kazanılan günlük data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

Kampanyada kazanılacak günlük data paketi promosyonu her bir cep telefonu numarası için günlük bir (1) ödül ile sınırlıdır.

Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacak, kullanılmayan datalar 24 saatin sonunda geçerliliğini yitirecektir.

Uygulamaya girilen ve kazanılan internet paketleri uygulamanın CÜZDANIM sekmesinde kampanyanın geçerlilik tarihi boyunca saklanacak ve 24 saatte bir defa olacak şekilde kullanılabilecektir.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.

Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle Yedigün kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir.

İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.

Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle data promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz

101 Plus'ta geçerli 25.000 çip için koşullar:

25.000 Çip’i kullanmak için telefonunda ilgili uygulama ve uygulama aktif bir hesabın bulunmalıdır.

KazandıRio'da biriktirdiğiniz hediyelerinizi Zynga hesabınızla ayda 10 defa kullanabilirsiniz.

Çekiliş için koşullar:

Yedigün kampanyası (“Kampanya”) Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.07.2022 tarihli ve E-40453693-255.05.02-22200 sayılı yazısına istinaden izin kapsamı dışında düzenlenmekte olup; 7.07.2022 (Saat:00:01)-15.08.2022 (Saat:23:59) tarihleri arasında (1. Kampanya dönemi 7.07.2022(Saat:00:01)-15.07.2022(Saat:23:59), 2. Kampanya dönemi 16.07.2022(Saat:00:01)-25.07.2022(saat:23:59), 3. Kampanya dönemi 26.07.2022(Saat:00:01)-5.08.2022 (Saat:23:59), 4. Kampanya dönemi 6.08.2022(Saat:00:01)-15.08.2022(Saat:23:59) tarihleri arasında) düzenlenecektir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde 2,5 L Yedigün ürünlerinden satın alıp, ürün kapakları altındaki katılım şifresini İOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlarına indirdikleri KazandıRio uygulamasında yer alan katılım formuna ad soyad, adres ve telefon numarası bilgileri ile girenler çekilişe katılacaktır.

Her şifre ile kampanyaya 1 sefer katılınabilir. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.

1. Dönem çekilişi 16.07.2022, 2. Dönem çekilişi 26.07.2022, 3. Dönem çekilişi 6.08.2022 ve 4. Dönem çekilişi 16.08.2022 tarihinde gerçekleşecektir.

1. Dönem çekiliş sonuçları 17.07.2022 tarihinde, 2. Dönem çekiliş sonuçları 27.07.2022, 3. Dönem çekiliş sonuçları 7.08.2022 ve 4. Dönem çekiliş sonuçları 17.08.2022 tarihinde KazandıRio Uygulamasında yayınlanacaktır.

Her Kampanya dönemi için 500 kişi 100 TL Değerinde Trendyol Cüzdan Bakiyesi (Hediye bakiyesi 31.12.2022 tarihine kadar altın, dijital ürün ve cep telefonu kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Nakde çevrilemez, talihliden başkası tarafından kullanılamaz. Hediye bakiyeleri kazanan talihlinin katılım esnasında girdiği cep telefonu numarasının bağlı olduğu Trendyol hesabına yüklenecektir.) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz., Katılımış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanya’ya katılım sadece Türkiye’de ikamet edenler ile sınırlıdır. Yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

Katılımcıların cihaz ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

Hediye bakiyeleri kazanan talihlinin katılım esnasında girdiği cep telefonu numarasının bağlı olduğu Trendyol hesabına yüklenecektir. Katılımda sunulan cep telefonu bilgisinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. sorumlu değildir.Kazanılan ödül, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. sorumlu değildir.Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır. Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

KULLANIM SONRASI PARA ÜSTÜ VERİLMEZ VE KARŞILIĞI NAKİT PARA OLARAK TALEP EDİLEMEZ. 30.06.2022 TARİHİNDEN SONRA ŞİFRELER HEDİYE KAZANDIRMAYACAK VE UYGULAMANIZDAKİ KAZANIMLARIN GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR. BU KAMPANYAYA 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER VE PEPSICO INC. ÇALIŞANLARI VE PEPSİCO INC.’İN BÜNYESİNDE BULUNAN HERHANGİ BİR GRUP ŞİRKETİ, BAĞLI ŞİRKET, İŞTİRAK VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR TÜZEL KİŞİLİK (VE BUNLARIN ALT İŞVERENLERİ DAHİL) ÇALIŞANLARI KATILAMAZ. PEPSI COLA VE FRUKO, KAMPANYAYI SONA ERDİRME VE KAMPANYADA DEĞİŞİKLİK YAPABİLME HAKKINA SAHİPTİR, TÜKETİCİLERE HANGİ NOKTADAN ÜRÜN ALINDIĞI BİLGİSİNİ SORMA HAKKI VARDIR, İLGİLİ BİLGİ VE BELGELERİN KENDİSİNE SUNULMAMASI VEYA DURUMU ŞÜPHELİ BULDUĞU HALLERDE HEDİYE VERMEME HAKKINI SAKLI TUTAR. DETAYLAR KAZANDIRİO ve PEPSI.COM.TR İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANACAKTIR. KAMPANYA ARACILIĞIYLA KAZANILAN HAKLAR DEVREDİLEMEZ. KAMPANYA ŞARTLARININ VE UYGULAMANIN KÖTÜYE KULLANILMASI, İLGİLİ KAPAKLARIN, ŞİFRELERİN VE HEDİYE OLARAK VERİLEN ÜRÜNLERİN TİCARETİNİN YAPILMASI YASAKTIR. KAMPANYAYA HER KAZANDIRİO HESABI EN FAZLA 35 KERE KATILABİLİR. KAMPANYAYA KATILAN HERKES TAMAMI UYGULAMA ÜZERİNDE BELİRTİLMİŞ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.

KAZANDIRİO MOBİL UYGULAMASI İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİYİ WWW.KAZANDIRIO.COM İNTERNET SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ KAMPANYA TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇİNDE GEÇERLİDİR. KAZANDIRİO TÜKETİCİ HATTI: 0850 220 70 62