KAZANDIRAN 7'Lİ GÜNLER

YEDİGÜN’LE AÇTIKÇA KAZAN, İÇTİKÇE KAZAN!

KATILIM KOŞULLARI

“BOŞ YOK” ETİKETLİ 2,5 L YEDİGÜN ÜRÜNLERİNİN SİYAH ÜSTÜ TURUNCU RENGİ KAZANDIRİO LOGOLU KAPAKLARI ALTINDAKİ ŞİFRELERİ KAZANDIRİO UYGULAMASINA GİRİP 20 TL’YE KADAR PEPSI PARA , 101 PLUS OYUNUNDA GEÇERLİ 25.000 ÇİP VEYA GÜNLÜK 100 MB’TAN 2 GB‘A KADAR İNTERNET HEDİYELERİNDEN BİRİNİ KAZANMAK İÇİN KULLANABİLİRSİN.AYRICA HER KULLANIMLA BİRLİKTE HER AYIN 7, 17 VE 27’SİNDE YAPILACAK OLAN ÇEKİLİŞLERDE ŞİFRE GÖNDERDİRİLEN DÖNEM İÇİN HER BİR KAPAK İLE 1(BİR) ADET KATILIM HAKKI KAZANILACAKTIR.

TRENDYOL ÇEKİLİŞİ İÇİN GEÇERLİ KOŞULLAR:

YEDİGÜN KAMPANYASI (“KAMPANYA”) PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. TARAFINDAN MİLLİ PİYANGO İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN 14.04.2022 TARİHLİ VE E-40453693-255.05.02-18970 SAYILI YAZISINA İSTİNADEN İZİN KAPSAMI DIŞINDA DÜZENLENMEKTE OLUP; 1.DÖNEM KAMPANYA 17.04.2022 (SAAT:00:01)-25.05.2022 (SAAT:23:59) TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEKTİR. BU TARİH VE SAAT DİLİMİNİN DIŞINDAKİ KATILIMLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

KAMPANYA TARİHLERİ ARASINDA TÜRKİYE GENELİNDE SİYAH ÜSTÜ TURUNCU KAZANDIRİO LOGOLU 2,5L YEDİGÜN ÜRÜNLERİNDEN SATIN ALIP, ÜRÜN KAPAKLARI ALTINDAKİ KATILIM ŞİFRESİNİ İOS YA DA ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ AKILLI TELEFONLARINA İNDİRDİKLERİ KAZANDIRİO UYGULAMASINDA GİRİP HEM MEVCUT KAMPANYA HEDİYELERİNDEN BİR TANESİNİ KAZANMAYA HEM DE ÇEKİLİŞE KATILMAYA HAK KAZANACAKLARDIR. PROFİL BİLGİLERİNİ EKSİKSİZ DOLDURAN KİŞİLER, ÇEKİLİŞE KATILACAKTIR.

HER ŞİFRE İLE KAMPANYAYA 1 SEFER KATILINABİLİR. AYNI ŞİFREYE AİT MÜKERRER KATILIMLAR ELENEREK, İLK GÖNDERİLEN ŞİFRELİ KATILIM KABUL EDİLECEKTİR.

1. DÖNEM ÇEKİLİŞİ 26.04.2022 TARİHİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR. 1. DÖNEM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 27.04.2022 TARİHİNDE KAZANDIRİO UYGULAMASINDA YAYINLANACAKTIR.

HER KAMPANYA DÖNEMİ İÇİN 500 KİŞİ 100 TL DEĞERİNDE TRENDYOL CÜZDAN BAKİYESİ (HEDİYE BAKİYESİ 31.12.2022 TARİHİNE KADAR ALTIN, DİJİTAL ÜRÜN VE CEP TELEFONU KATEGORİLERİ HARİÇ TÜM KATEGORİLERDE GEÇERLİDİR. NAKDE ÇEVRİLEMEZ, TALİHLİDEN BAŞKASI TARAFINDAN KULLANILAMAZ. HEDİYE BAKİYELERİ KAZANAN TALİHLİNİN KATILIM ESNASINDA GİRDİĞİ CEP TELEFONU NUMARASININ BAĞLI OLDUĞU TRENDYOL HESABINA YÜKLENECEKTİR.) İKRAMİYESİ KAZANACAKTIR.

KAMPANYAYA 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER, PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. VE U2 TANITIM VE PROMOSYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ÇALIŞANLARI KATILAMAZ., KATILIMIŞ VE KAZANMIŞ OLSALAR BİLE İKRAMİYELERİ VERİLMEZ.

KAMPANYA’YA KATILIM SADECE TÜRKİYE’DE İKAMET EDENLER İLE SINIRLIDIR. YURT DIŞINDAN KATILIMDA BULUNANLAR, ÖDÜL KAZANAMAZLAR.

KATILIMCILARIN CİHAZ VE İNTERNET ERİŞİMLERİNDEN VE HER TÜRLÜ TEKNİK AKSAKLIKLARDAN (İNTERNET HIZININ DÜŞÜK OLMASI, BAĞLANTININ KOPMASI, UYGUN PROGRAMA SAHİP OLUNMAMASI VB...) OLUŞABİLECEK PROBLEMLERDEN VE SÖZ KONUSU BİLGİSAYARLARA YETKİSİZ ERİŞİM VB. DURUMLARDAN KAYNAKLANABİLECEK PROBLEM VE ZARARLARDAN DOLAYI SORUMLULUK KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

HEDİYE BAKİYELERİ KAZANAN TALİHLİNİN KATILIM ESNASINDA GİRDİĞİ CEP TELEFONU NUMARASININ BAĞLI OLDUĞU TRENDYOL HESABINA YÜKLENECEKTİR. KATILIMDA SUNULAN CEP TELEFONU BİLGİSİNİN EKSİK VEYA YANLIŞ OLMASI NEDENİYLE YAŞANACAK OLAN AKSAKLIKLARDAN PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. SORUMLU DEĞİLDİR.KAZANILAN ÖDÜL, DEVREDİLEMEZ, İADE EDİLEMEZ VEYA NAKDE DÖNÜŞTÜRÜLEMEZ. HER KAMPANYA DÖNEMİ İÇİN BİR KİŞİ BİRDEN FAZLA ÖDÜL KAZANAMAZ.ÇEŞİTLİ YÖNTEMLERLE HAKSIZ AVANTAJ SAĞLAMAYA ÇALIŞAN KATILIMCILARIN BELİRLENMESİ DURUMUNDA BU KATILIMCI ÖDÜLE HAK KAZANAMAYACAK OLUP, PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ.’NİN YASAL İŞLEM BAŞLATMA VE VARSA BUNDAN DOĞAN TÜM ZARARLARININ DA TAZMİNİNİ TALEP ETME HAKKI SAKLIDIR.KAMPANYA KAPSAMINDA ORTAYA ÇIKAN HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKTA PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ.’NİN HER TÜRLÜ KAYITLARI ESAS ALINACAKTIR. KAMPANYAYA KATILIM SIRASINDA EKSİK VEYA YANLIŞ VERİLEN İLETİŞİM BİLGİLERİ VEYA HERHANGİ BİR SEBEPTEN DOLAYI ÖDÜLÜN ULAŞMAMASINDAN PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. SORUMLU DEĞİLDİR.KAMPANYAYA KATILAN HERKES, KAMPANYA ŞARTLARINI OKUYUP ANLAYARAK PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIR. KATILIMCILARIN KAMPANYA ŞARTLARINA UYUP UYMADIKLARININ DENETİM VE DEĞERLENDİRİLMESİ, KATILIMCILARIN BEYANINA DAYANAN BİLGİLER ÇERÇEVESİNDE, MÜNHASIRAN PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. TARAFINDAN YAPILACAKTIR. PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. BU KOŞULLAR VE KURALLARI GEREKTİĞİNDE KATILIMCILARINA ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİREBİLİR. KOŞULLAR VE KURALLARDAKİ DEĞİŞİKLİKLER TÜM KATILIMCILAR İÇİN BAĞLAYICI NİTELİK TAŞIMAKTADIR. BU NEDENLE KATILIMCILAR, GÜNCEL KOŞULLAR VE KURALLARI ÖĞRENMEK İÇİN BU SAYFAYI DÜZENLİ OLARAK ZİYARET ETMELERİ GEREKTİĞİNİ KABUL EDERLER.KOŞULLAR VE KURALLARIN HERHANGİ BİR MADDESİ HUKUKA AYKIRI, HÜKÜMSÜZ YA DA UYGULANAMAZ OLARAK ADDEDİLİRSE SÖZ KONUSU MADDE AYRILABİLİR OLARAK SAYILACAK VE GERİYE KALAN HÜKÜMLERİN GEÇERLİLİĞİNİ VE UYGULANABİLİRLİĞİNİ ETKİLEMEYECEKTİR.PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. KAMPANYA KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA VE KAMPANYAYI DURDURMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

PEPSI PARA HEDİYESİ İÇİN KOŞULLAR:

KAZANDIĞINIZ PEPSI PARALARI KAMPANYAYA KATILMAYI KABUL EDEN VE KAZANDIRİO İŞ UYGULAMASINI KULLANAN BİR PERAKENDE SATIŞ NOKTASINA GİDEREK YAPACAĞINIZ 1.5 L PEPSI VEYA YEDİGÜN ALIMINIZDA İNDİRİM OLARAK KULLANABİLİRSİNİZ.

SATIŞ NOKTALARI KAMPANYALARA KATILMAKTA ÖZGÜR OLUP, PEPSI-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ TÜM NOKTALARIN PROMOSYONA KATILACAKLARINI TAAHHÜT ETMEMEKLE BİRLİKTE KATILAN NOKTALARIN DA BU ÜRÜNLERDEN BULUNDURMASINDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

İNTERNET HEDİYESİ İÇİN KOŞULLAR:

KAMPANYA KAPSAMINDA KAZANILAN GÜNLÜK DATA PAKETİ ÖDÜLLERİ ABONELER ARASINDA TRANSFER EDİLEMEZ.

KAMPANYADA KAZANILACAK GÜNLÜK DATA PAKETİ PROMOSYONU HER BİR CEP TELEFONU NUMARASI İÇİN GÜNLÜK BİR (1) ÖDÜL İLE SINIRLIDIR.

KAMPANYA KATILIMCILARI İÇİN PAKET YÜKLEMESİ GELECEK BİLGİLENDİRME MESAJININ ARDINDAN 24 SAAT BOYUNCA GEÇERLİ OLACAK, KULLANILMAYAN DATALAR 24 SAATİN SONUNDA GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR.

UYGULAMAYA GİRİLEN VE KAZANILAN İNTERNET PAKETLERİ UYGULAMANIN CÜZDANIM SEKMESİNDE KAMPANYANIN GEÇERLİLİK TARİHİ BOYUNCA SAKLANACAK VE 24 SAATTE BİR DEFA OLACAK ŞEKİLDE KULLANILABİLECEKTİR.

TURKCELL, TÜRK TELEKOM VE VODAFONE SİSTEM YOĞUNLUĞU NEDENİYLE GÜNLÜK PAKET YÜKLEMELERİNDE GECİKME HAKKINI SAKLI TUTAR.

MEVCUTTA DATA PAKETİ OLAN KULLANICILAR ÖNCELİKLE YEDİGÜN KAMPANYASINDAN KAZANDIKLARI GÜNLÜK ÜCRETSİZ DATA PAKETİNİ KULLANABİLECEKTİR.

İLGİLİ İNTERNET PAKETLERİ YURT İÇİNDE OPERATÖR KAPSAMA ALANI İÇERİSİNDE KULLANILABİLİR, YURT DIŞI KULLANIMLARINDA GEÇERLİ DEĞİLDİR. YURT DIŞINDA KULLANILAN DATA, ULUSLARARASI DOLAŞIM TARİFESİ ÜZERİNDEN ÜCRETLENDİRİLİR. GÜNLÜK DATA PAKETİNİN SONA ERMESİNİN ARDINDAN DATA KULLANIMLARI KADEMELİ DÜŞÜŞE TABİ OLARAK DEVAM EDECEKTİR. KAMPANYA KAPSAMINDA YÜKLEME YAPILAN FATURALI HATLARIN İPTAL, DEVİR VE İHYASINDA YÜKLEMESİ YAPILAN HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR.

KATILIMCININ VERDİĞİ TELEFON BİLGİSİNİN YANLIŞ VEYA EKSİK OLMASI SEBEBİYLE DATA PROMOSYON HEDİYESİNİN YÜKLENEMEMESİ HALİNDE PEPSI COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. SORUMLU TUTULAMAZ

101 PLUS'TA GEÇERLİ 25.000 ÇİP İÇİN KOŞULLAR:

25.000 ÇİP’İ KULLANMAK İÇİN TELEFONUNDA İLGİLİ UYGULAMA VE UYGULAMA AKTİF BİR HESABIN BULUNMALIDIR.

KAZANDIRİO'DA BİRİKTİRDİĞİNİZ HEDİYELERİNİZİ ZYNGA HESABINIZLA AYDA 10 DEFA KULLANABİLİRSİNİZ.

KULLANIM SONRASI PARA ÜSTÜ VERİLMEZ VE KARŞILIĞI NAKİT PARA OLARAK TALEP EDİLEMEZ. 31.3.2022 TARİHİNDEN SONRA ŞİFRELER HEDİYE KAZANDIRMAYACAK VE UYGULAMANIZDAKİ KAZANIMLARIN GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR. BU KAMPANYAYA 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER VE PEPSICO INC. ÇALIŞANLARI VE PEPSICO INC.’İN BÜNYESİNDE BULUNAN HERHANGİ BİR GRUP ŞİRKETİ, BAĞLI ŞİRKET, İŞTİRAK VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR TÜZEL KİŞİLİK (VE BUNLARIN ALT İŞVERENLERİ DAHİL) ÇALIŞANLARI KATILAMAZ. PEPSI COLA VE FRUKO, KAMPANYAYI SONA ERDİRME VE KAMPANYADA DEĞİŞİKLİK YAPABİLME HAKKINA SAHİPTİR, TÜKETİCİLERE HANGİ NOKTADAN ÜRÜN ALINDIĞI BİLGİSİNİ SORMA HAKKI VARDIR, İLGİLİ BİLGİ VE BELGELERİN KENDİSİNE SUNULMAMASI VEYA DURUMU ŞÜPHELİ BULDUĞU HALLERDE HEDİYE VERMEME HAKKINI SAKLI TUTAR. DETAYLAR KAZANDIRİO ve PEPSI.COM.TR İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANACAKTIR. KAMPANYA ARACILIĞIYLA KAZANILAN HAKLAR DEVREDİLEMEZ. KAMPANYA ŞARTLARININ VE UYGULAMANIN KÖTÜYE KULLANILMASI, İLGİLİ KAPAKLARIN, ŞİFRELERİN VE HEDİYE OLARAK VERİLEN ÜRÜNLERİN TİCARETİNİN YAPILMASI YASAKTIR. KAMPANYAYA HER KAZANDIRİO HESABI EN FAZLA 20 KERE KATILABİLİR. KAMPANYAYA KATILAN HERKES TAMAMI UYGULAMA ÜZERİNDE BELİRTİLMİŞ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR. KAZANDIRİO MOBİL UYGULAMASI İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİYİ WWW.KAZANDIRIO.COM İNTERNET SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ KAMPANYA TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇİNDE GEÇERLİDİR. KAZANDIRİO TÜKETİCİ HATTI: 0850 220 70 62