Her Altın Kapakta İstediğin 1L Hediye

Katılım Koşulları

Üzerinde “Her Kapağa 1L Pepsi veya Yedigün Hediye!” yazılı 1 adet altın kapağı kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarına götürerek 27.04.2018 tarihli tavsiye edilen satış fiyatı 3 TL olan 1 adet  1L Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Twist, Yedigün Portakal veya Yedigün Mandalina ürününüzü alabilirsiniz.

Kampanya 1 Mayıs 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti. tarafından T.C. sınırları içerisinde üretilmiş olan üzerinde “Her Kapağa 1L Pepsi veya Yedigün Hediye!” yazılı altın kapaklı ve kampanya etiketli Pepsi, Yedigün ve Fruko 2.5L ürünlerinde ve kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarında geçerlidir. Kampanyaya katılan satış noktalarını Pepsi Cola danışma hattını arayarak öğrenebilirsiniz.

Üzerinde “Her Kapağa 1L Pepsi veya Yedigün Hediye!” yazılı 1 adet altın kapağı kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarına götürerek 27.04.2018 tarihli tavsiye edilen satış fiyatı 3 TL olan 1 adet  1L Pepsi, Pepsi Max, Pepsi Twist, Yedigün Portakal veya Yedigün Mandalina ürününüzü alabilirsiniz. Piyasa koşullarına göre tavsiye edilen satış fiyatında değişiklikler olabilir.

Hediye ürünler sadece kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici  anlaşmalı perakende satış noktalarından temin edilebilir. Kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarını öğrenmek için kampanya danışma hattımıza ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Kapakların kaybedilmesi veya 30 Haziran 2018 tarihinden sonra iletilmesi durumunda hediye ürün teslimi yapılmayacaktır.
Hediyelerin nakit karşılığı talep edilemez.

Hasar görmüş, rengi bozulmuş altın kapaklar geçersizdir.

Hediyeler, altın kapağın teslim edilmesi karşılığında verilecek olup, altın kapağın kaybedilmesi durumunda hediye teslimi yapılmayacaktır.

Bu kampanyaya PepsiCo çalışanları katılamaz.

Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması, kapakların veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.

Pepsi Cola web sitesinde bildirimde bulunmak kaydı ile kampanyayı sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Değişiklikler www.pepsi.com.tr adlı internet sitesinden duyurulacaktır.
Pepsi Cola şüpheli durumlarda kapak veya boş şişe ibrazı talep etme, hangi noktadan ürün alındığı bilgilerini sorma ve şüpheli bulduğu durumlarda ödül vermeme hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

 Kampanya danışma hattı: 0800 261 70 00 - 0216 651 16 23