Pepsi, Yedigün ve Fruko 2,5L ürünlerinde Ruffles Hediye!

Katılım Koşulları

Üzerinde “Her kapakta Ruffles Hediye!” yazılı bir adet mor kapağı kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarına götürerek tavsiye satış fiyatı 2 TL olan 1 adet Ruffles Originals ürününüzü alabilirsiniz.
Kampanya 1 Aralık 2017 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında, Fruko Meşrubat San. Ltd. Şti. tarafından T.C. sınırları içerisinde üretilmiş olan mor ve üzerinde “Her kapakta Ruffles Hediye!” yazılı kapaklı ve kampanya etiketli Pepsi, Yedigün ve Fruko 2,5L ürünlerinde ve kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarında geçerlidir.

Üzerinde “Her kapakta Ruffles Hediye!”  yazılı bir adet mor kapağı kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarına götürerek tavsiye satış fiyatı 2 TL olan 1 adet Ruffles Originals ürününüzü alabilirsiniz.

Hediye ürünler sadece kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici  anlaşmalı perakende satış noktalarından temin edilebilir. Kampanyaya katılan süpermarket ve hipermarket harici anlaşmalı perakende satış noktalarını öğrenmek için kampanya danışma hattımıza ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Kapakların kaybedilmesi veya 30 Nisan 2018 tarihinden sonra iletilmesi durumunda hediye ürün teslimi yapılmayacaktır.

Hediyelerin nakit karşılığı talep edilemez.

Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması, kapakların veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.

Pepsi Cola web sitesinde bildirimde bulunmak kaydı ile kampanyayı sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Değişiklikler www.pepsi.com.tr adlı internet sitesinden duyurulacaktır.

Pepsi Cola şüpheli durumlarda kapak veya boş şişe ibrazı talep etme, hangi noktadan ürün alındığı bilgilerini sorma ve şüpheli bulduğu durumlarda ödül vermeme hakkına sahiptir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanya danışma hattı: 0800 261 70 00 - 0216 651 16 23