250MB'a Kadar İnternet

Katılım Koşulları

01.04.2019 (saat: 00:01) ile 31.12.2019 (saat: 23:59) tarihleri arasında T.C. Sınırları içinde kampanyalı Yedigün veya Fruko markalı ürünlerinden birini satın alıp ürün kapağı içerisindeki şifreyi cep telefonu bilgisiyle birlikte KazandıRio mobil uygulamasına giren herkes her başarılı katılımları için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük (24 saat) 100 MB veya 250 MB internet paketinden birini kazanacaktır.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu KazandıRio uygulaması içinde detaylı olarak belirtilen “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Metnini” eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise uygulama içerisinde ücretsiz olarak hesap açarak kampanyaya katılmaktır. KazandıRio uygulamasında yalnızca 18 yaşından büyükler hesap açabilir. Promosyona katılan herkes promosyon kurallarını eksiksiz kabul etmiş sayılır.

Burada geçen tüm “Kampanya Katılım Koşulları” Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. 

Kampanya boyunca her kod yalnızca 1 kez kullanılabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan günlük data paketi ödülleri aboneler arasında transfer edilemez.

Kampanyada kazanılacak günlük data paketi promosyonu her bir cep telefonu numarası için günlük bir (1) ödül ile sınırlıdır. Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi gelecek bilgilendirme mesajının ardından 24 saat boyunca geçerli olacak, kullanılmayan datalar 24 saatin sonunda geçerliliğini yitirecektir. Uygulamaya girilen ve kazanılan internet paketleri uygulamanın CÜZDANIM sekmesinde kampanyanın geçerlilik tarihi boyunca saklanacak ve 24 saatte bir defa olacak şekilde kullanabilinecektir. Turkcell data paketi yüklemelerinde birinci başarılı katılımdan sonraki başarılı katılımlar ilk yükleme zamanından 27 saat sonra sistem tarafından yüklenecektir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar.

Mevcutta data paketi olan kullanıcılar öncelikle Yedigün ve Fruko kampanyasından kazandıkları günlük ücretsiz data paketini kullanabilecektir. İlgili internet paketleri yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Günlük data paketinin sona ermesinin ardından data kullanımları kademeli düşüşe tabi olarak devam edecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet paketleri geçerliliğini yitirecektir.

Katılımcılar data promosyonu hediyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. 

Katılımcının verdiği telefon bilgisinin yanlış veya eksik olması sebebiyle data promosyon hediyesinin yüklenememesi halinde Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ sorumlu tutulamaz.

Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya mobil operatörlerden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da mobil erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. bu durumdan sorumlu tutulamaz.

31.12.2019 (saat 23:59) itibariyle şifreler geçerliliğini yitirir, KazandıRio uygulamasının CÜZDANIM sekmesinde biriktirilmiş kazanımlar silinir.

Promosyon kurallarının tamamını KazandıRio tüketici hattından (0850 220 70 70) veya KazandıRio mobil uygulamasındaki kampanya sayfasından öğrenebilirsiniz. Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.