Tüm 2,5 Litrelerde Milyonlarca Hediye!

Katılım Koşulları

“BOS YOK” ETIKETLI 2,5 L PEPSI, YEDIGÜN VE FRUKO ÜRÜNLERININ BEYAZ ÜSTÜ TURUNCU LOGOLU KAPAKLARI ALTINDAKI ŞİFRELERİ 01.07.20-31.08.20 TARİHLERİ ARASINDA KAZANDIRİO UYGULAMASINA GİRİP 5 TL’YE KADAR FRUKO PARA, 101 PLUS OYUNUNDA GEÇERLİ 25.000 ÇİP VEYA GÜNLÜK 250 MB’TAN 2 GB‘A KADAR İNTERNET HEDİYELERINDEN BİRİNİ KAZANMAK İÇİN KULLANABİLİRSİN.

FRUKO PARA HEDİYESİ İÇİN KOŞULLAR:

KAZANDIĞINIZ FRUKO PARALARI KAMPANYAYA KATILMAYI KABUL EDEN VE KAZANDIRİO İŞ UYGULAMASINI KULLANAN BİR PERAKENDE SATIŞ NOKTASINA GİDEREK YAPACAĞIN FRUKO 1.5L ALIMINDA İNDİRİM OLARAK KULLANABİLİRSİN.

SATIŞ NOKTALARI KAMPANYALARA KATILMAKTA ÖZGÜR OLUP, PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ VEYA FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ TÜM NOKTALARIN PROMOSYONA KATILACAKLARINI TAAHHTÜT ETMEMEKLE BİRLİKTE KATILAN NOKTALARIN DA BU ÜRÜNLERDEN BULUNMASINDAN SORUMLU DEĞİLDİR. KAMPANYAYA KATILMAYNA SATIŞ NOKTALARINDAN SORUMLU DEĞİLDİR.

İNTERNET HEDİYESİ İÇİN KOŞULLAR:

KAMPANYA KAPSAMINDA KAZANILAN GÜNLÜK DATA PAKETİ ÖDÜLLERİ ABONELER ARASINDA TRANSFER EDİLEMEZ.

KAMPANYADA KAZANILACAK GÜNLÜK DATA PAKETİ PROMOSYONU HER BİR CEP TELEFONU NUMARASI İÇİN GÜNLÜK BİR (1) ÖDÜL İLE SINIRLIDIR.

KAMPANYA KATILIMCILARI İÇİN PAKET YÜKLEMESİ GELECEK BİLGİLENDİRME MESAJININ ARDINDAN 24 SAAT BOYUNCA GEÇERLİ OLACAK, KULLANILMAYAN DATALAR 24 SAATİN SONUNDA GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR.

UYGULAMAYA GİRİLEN VE KAZANILAN İNTERNET PAKETLERİ UYGULAMANIN CÜZDANİM SEKMESİNDE KAMPANYANIN GEÇERLİLİK TARİHİ BOYUNCA SAKLANACAK VE 24 SAATTE BİR DEFA OLACAK ŞEKİLDE KULLANILABİLECEKTİR.

TURKCELL, TÜRK TELEKOM VE VODAFONE SİSTEM YOĞUNLUĞU NEDENİYLE GÜNLÜK PAKET YÜKLEMELERİNDE GECİKME HAKKINI SAKLI TUTAR.

MEVCUTTA DATA PAKETİ OLAN KULLANICILAR ÖNCELİKLE YEDİGÜN KAMPANYASINDAN KAZANDIKLARI GÜNLÜK ÜCRETSİZ DATA PAKETİNİ KULLANABİLECEKTİR.

İLGİLİ İNTERNET PAKETLERİ YURT İÇİNDE OPERATÖR KAPSAMA ALANI İÇERİSİNDE KULLANILABİLİR, YURT DIŞI KULLANIMLARINDA GEÇERLİ DEĞİLDİR. YURT DIŞINDA KULLANILAN DATA, ULUSLARARASI DOLAŞIM TARİFESİ ÜZERİNDEN ÜCRETLENDİRİLİR. GÜNLÜK DATA PAKETİNİN SONA ERMESİNİN ARDINDAN DATA KULLANIMLARI KADEMELİ DÜŞÜŞE TABİ OLARAK DEVAM EDECEKTİR. KAMPANYA KAPSAMINDA YÜKLEME YAPILAN FATURALI HATLARIN İPTAL, DEVİR VE İHYASINDA YÜKLEMESİ YAPILAN HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR.

KATILIMCININ VERDİĞİ TELEFON BİLGİSİNİN YANLIŞ VEYA EKSİK OLMASI SEBEBİYLE DATA PROMOSYON HEDİYESİNİN YÜKLENEMEMESİ HALİNDE PEPSİ COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. SORUMLU TUTULAMAZ

101 PLUS'TA GEÇERLİ 25.000 ÇİP İÇİN KOŞULLAR:

25.000 ÇİP’İ KULLANMAK İÇİN TELEFONUNDA İLGİLİ UYGULAMA VE UYGULAMA AKTİF BİR HESABIN BULUNMALIDIR.

KAZANDIRİO'DA BİRİKTİRDİĞİNİZ HEDİYELERİNİZİ ZYNGA HESABINIZLA AYDA 5 DEFA KULLANABİLİRSİNİZ.

KULLANIM SONRASI PARA ÜSTÜ VERİLMEZ VE KARŞILIĞI NAKİT PARA OLARAK TALEP EDİLEMEZ.

31.07.2020 TARİHİNDEN SONRA ŞİFRELER HEDİYE KAZANDIRMAYACAK VE UYGULAMANIZDAKİ KAZANIMLARIN GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR.

BU KAMPANYAYA 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER VE PEPSICO INC. ÇALIŞANLARI VE PEPSİCO INC.’İN BÜNYESİNDE BULUNAN HERHANGİ BİR GRUP ŞİRKETİ, BAĞLI ŞİRKET, İŞTİRAK VEYA HERHANGİ BAŞKA BİR TÜZEL KİŞİLİK (VE BUNLARIN ALT İŞVERENLERİ DAHİL) ÇALIŞANLARI KATILAMAZ.

PEPSİ COLA VE FRUKO, KAMPANYAYI SONA ERDİRME VE KAMPANYADA DEĞİŞİKLİK YAPABİLME HAKKINA SAHİPTİR,

TÜKETİCİLERE HANGİ NOKTADAN ÜRÜN ALINDIĞI BİLGİSİNİ SORMA HAKKI VARDIR,

İLGİLİ BİLGİ VE BELGELERİN KENDİSİNE SUNULMAMASI VEYA DURUMU ŞÜPHELİ BULDUĞU HALLERDE HEDİYE VERMEME HAKKINI SAKLI TUTAR.

DETAYLAR KAZANDIRİO ve PEPSİ.COM.TR İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANACAKTIR.

KAMPANYA ARACILIĞIYLA KAZANILAN HAKLAR DEVREDİLEMEZ.

KAMPANYA ŞARTLARININ VE UYGULAMANIN KÖTÜYE KULLANILMASI, İLGİLİ KAPAKLARIN, ŞİFRELERİN VE HEDİYE OLARAK VERİLEN ÜRÜNLERİN TİCARETİNİN YAPILMASI YASAKTIR.

KAMPANYAYA HER KAZANDIRİO HESABI EN FAZLA 30 KERE KATILABİLİR.

KAMPANYAYA KATILAN HERKES TAMAMI UYGULAMA ÜZERİNDE BELİRTİLMİŞ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.

KAZANDIRİO MOBİL UYGULAMASI İLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİYİ WWW.KAZANDİRİO.COM İNTERNET SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ KAMPANYA TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇİNDE GEÇERLİDİR.

KAZANDIRİO TÜKETİCİ HATTI: 0850 220 70 62